دوشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۹

حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در شهرستان اشنویه

دکترچمن گلی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان طی نشستی در فرمانداری به بحث و بررسی مشکلات شهرستان پرداخت :
حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در شهرستان اشنویه


به گزارش شنوپرس: امروز دوشنبه 2 آذر ماه دکتر چمن گلی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان طی نشستی با حضور فرماندار و هیئت های ورزشی به بحث و برررسی مشکلات ورزش شهرستان پرداخت .

 این نشست که در فرمانداری ترتیب یافت، در ابتدا رحیم تیموری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گزارشی از اقدامات، فعالیتها و مشکلات اداره ورزش و جوانان این شهرستان را ارائه نمود .
 اسعد خضری فرماندار شهرستان ضمن خیرمقدم دکترچمن گلی با اشاره به جایگاه ورزش در اشنویه اظهارداشت: با وجود قهرمانان نامدار جهان سیامند رحمان و حسن جانفشان جایگاه ورزشی اشنویه در سطح استان و کشور بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: از همه فرصتها برای توسعه ورزش و کمک به هیئت های ورزشی استفاده خواهد شد .

دکترچمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان استان هم در این نشست گفت: استعدادیابی پایه و رکن اصلی ورزش است و درهمه شهرها با همکاری آموزش و پرورش این مسئله باید در اولویت قرارگیرد .

وی با اشاره به بحث آموزش گفت: هیئت های ورزشی بایستی به امرآموزش توجه خاصی داشته باشند .

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان با اشاره به جایگاه مناسب ورزش استان و برگزاری برنامه ها و مسابقات متنوع ورزشی در سالجاری از برگزاری جام ستارگان در بهمن ماه امسال برای اولین بار در استان با حضور قهرمانان تنیس روی میز جهان خبر داد .

وی همچنین با ابراز تاسف نسبت به وضعیت تنها استخر شهر از تعمیر آن در آینده ای نزدیک خبر داد .

در ادامه این جلسه ورزشکاران قهرمان و هیئت های ورزشی مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و مدیرکل ورزش و جوانان برای رفع این مشکلات قول پیگیری و مساعدت داد.


2137
بازدید
2
نظرات
تاریخ ارسال : ۲۳:۵۵:۱۶ _ ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
  • :
    ۱۸:۳۳:۰۶ __ ۱۳۹۴/۰۹/۰۴

    همه به این قهرمانان افتخار می کنند . اما بدانیم که مردانگی فقط به زور بازو و بدن نیست ای کاش ... .... یک کم هم قلب بزرگی می داشت تا دو باره قهرمان میشد .

  • B.A.B.A:
    ۰۱:۳۷:۰۶ __ ۱۳۹۴/۰۹/۰۵

    tiyan khosh be zahmtiyan keshava,barasti lazm bu ka nshasteki ava habet la shari shno.....ba kher hatni modirkol doktor chamangoli dakayin das


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد