جمعه ، ۱۳۹۷/۰۶/۳۰

سقوط به داخل روخادنه زاب جان 4 عضو یک خانواده را گرفت

بر اثر سقوط ماشین به داخل روخادنه 4 نفر از اعضای یک خانواده جان خود ر از دست دادند.
 سقوط به داخل روخادنه زاب جان 4 عضو یک خانواده را گرفت


به گزارش شنوپرس،سلیمان فرازمهر، رئیس جمعیت هلال احمر پیرانشهر در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت: مقارن با ساعت 19 عصر روز جمعه ( 10 اردیبهشت) بر اثر بی احتیاطی و سرعت زیاد، یک دستگاه ماشین پژوه 405 به داخل رودخانه زاب در محل پل هنگ آباد پیرانشهر سقوط و متاسفانه در این حادثه تعداد 4 نفر از اعضای یک خانواده در داخل آب رودخانه جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع حادثه ماموران آتش نشانی، مرکز پایگاه فوریتهای پزشکی، هلال احمر و مدیریت بحران شهرستان به محل حادثه اعزام شدند و اقدام به تحقیق و جستجوی ماشین و سرنشینان  غرق شده نمودند که پس از 6 ساعت تلاش و جستجو و با همکاری حاضران در محل،جسد کودک آنها چند کیلومتر دورتر از محل حادثه در نزدیکی روستای «باوله» پیدا شد.

فرازمهر در ادامه اظهار داشت: تلاشهای مأموران هلال احمر برای پیگیری سرنوشت سایر سرنشینان ادامه پیدا کرد تا اینکه در ساعت 12 شب لاشه ماشین پیدا شد و با تلاش ماموران حاضر در محل از داخل رودخانه بیرون کشیده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر پیرانشهر درادامه سخنان خود عنوان کرد: متاسفانه از تعداد 3 سرنشین باقیمانده داخل خودر تنها جسد راننده ( واحد کاک رش) در داخل خودرو بود و تا این لحظه از سرنوشت همسر راننده به همراه یکی دیگر از فرزندان این خانواده هنوز اطلاعی در دست نیست و عملیات جستجو برای سایر اجساد ادامه دارد.

سلیمان فرازمهر ضمن ابراز همدردی با سایر بازماندگان حادثه از همکاری مردم در عملیات نجات و جستجو تقدیر و تشکر کرد و افزود: تعداد کل سرنشیان خودر 6 نفر بودند که 2 نفر آنها قبل از اینکه خودر به داخل رودخانه سقوط کند موفق شدند خود را از داخل ماشین به بیرون پرت کنند که بر اثر آن هر دو نفر از ناحیه دست و پا زخمی شده و توسط ماموران امداد و نجات به اورژانس بیمارستان امام خمینی پیرانشهر اعزام شدند.

باماهمراه باشید در کانال تلگرام   http://telegram.me/shnopres

 


2129
بازدید
0
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۰:۲۹:۱۸ _ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱

نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد