شنبه ، ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

نطق شدیداللحن یک نماینده اصلاح‌طلب علیه دولت روحانی: جای دولتمرد ناتوان در سطل آشغال است

مسعود گودرزی نطق امروزش را به نارضایتی مردم اختصاص داد که فقط شامل حال دولت نمی‎شود و از دیگر نهادها نیز ناراضی هستند.
 نطق شدیداللحن یک نماینده اصلاح‌طلب علیه دولت روحانی: جای دولتمرد ناتوان در سطل آشغال است


به گزارش خبرنگار شنوپرس؛مسعود گودرزی نطق امروزش را به نارضایتی مردم اختصاص داد که فقط شامل حال دولت نمی‎شود و از دیگر نهادها نیز ناراضی هستند.
 
نماینده اصلاح طلب ممسنی در نطق امروز خود بخشی از این نارضایتی را نشات گرفته از تصمیمات مدیران ناتوان دانست و افزود: دولت‎مردی که توانمند نیست و به فکر ۵۰ سال آینده کشور نباشد جایش در دولت نیست، جایش در سطل آشغال است!
 
او با بیان اینکه در کشور فساد وجود دارد، افزود: از این تریبون اعلام می‌کنم که مسئولین جمهوری اسلامی ایران سر در زیر برف کردند. نمی‌بینید فسادهایی در بدنه کشور وجود دارد و نمی‌خواهید با آن مقابله کنید. در فضای مجازی چند موارد از اختلاس‌ها برای شما ارسال می‌کنند، سرجمع آنها را حساب کنید.
 
وی افزود: فساد اقتصادی باعث آسیب‌های اجتماعی می‌شود، طلاق‌های نجومی و بیکاری، اما یک برخورد نمایشی در این باره می‌بینیم. تلخ‌تر اینکه در جلسه اخیر که در خدمت سران قوا بودیم این رییس قوه می‌خواست مشکلات را گردن یکی دیگر بیندازد و آن رییس قوه می‌خواست مشکل را بر گردن دیگری بیندازد. مردم می‌دانند و می‌گویند خاوری به تنهایی این مبالغ را نبرده، حتما اعوان و انصاری در داخل داشته، ۲۵ میلیارد دلار قاچاق چگونه انجام می‌شود؟ سر به زیر برف کرده‌ایم. مسئولین ارشد مملکت، مردم ناراضی هستند.
 
علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پایان نطق او، تعابیرش را نادرست خواند و گفت: اگرچه مرسوم نیست رئیس جلسه درباره نطق نمایندگان اظهارنظر کند، اما بنده معتقدم که امروز هم اگر رفراندوم برگزار شود، باز هم مردم به جمهوری اسلامی رای می دهند.
 
او هم گفت که منظورش این بوده که مردم ناراضی هستند و نمی‎توان نارضایتی مردم را نادیده گرفت.
 
با این حال مطهری تاکید کرد که تعبیرهای وی خوب نبوده است.
 
گودرزی در یادداشتی به هیات رئیسه هم اعلام کرد که منظورش صرفا نارضایتی مردم بوده است.
 
 
 

511
بازدید
0
نظرات
تاریخ ارسال : ۲۲:۴۱:۰۴ _ ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد