دوشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

پاکسازی و لایه روبی رودخانه

رییس خدمات شهری شهرداری در گفتگویی که با گادرپست داشت اظهار نمود.
پاکسازی و لایه روبی رودخانه


با توجه به برنامه ریزی که از طرف شهرداری و دایره خدمات شهری صورت گرفته در این هفته  برنامه هایی را در چندین عملیات برای پاکسازی بعضی از معابر و رودخانه اصلی شهر انجام خواهیم داد .بر همین اساس از همین امروز عملیات شستشو ولایه روبی جوهای آب داخل شهر جهت از بین بردن بوهای متعفن که بعلت کمبود آب بوجود آمده اند صورت می پذیرد،این عملیات به مدت 1 ماه ادامه خواهد داشت. همچنین 1 اکیپ 40 نفره در طی یک عملیات 1 روزه اقدام به جمع آوری زباله و لایه روبی رودخانه شهر خواهند نمود .فاروق رنجبرافزود خدمات شهری در نظر دارد هر هفته به صورت گروهی و طبق برنامه ریزی صورت گرفته یکی از محلات شهر را از زباله و اشیای اضافی پاکسازی می نماید رنجبر در آخر از همکاری مردم تقدیر و تشکر بعمل آوردند.


2325
بازدید
5
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۲:۵۵:۳۲ _ ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
 • ابراهیم:
  ۱۰:۵۵:۱۳ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۶

  سلام وارزوی توفیق برای اقای رنجبر زحمتکش وشهردار دلسوزوکاری اجرتان باخدا

 • :
  ۱۰:۰۰:۴۹ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۷

  اقای رنجبر خو شهرداریست؟ اقای اسماعیلی نیز یک شهردار است ؟ وشوراها نیز هر کدام یک شهردانند< واما شخص اقای شهردار فقط بله قربان؟/

 • سعيد:
  ۱۰:۳۷:۱۳ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۷

  سلام از زحمات بي دريغ و جانانه پرسنل خدوم شهرداري و مديريت آقاي رنجبر كمال تشكر دارم كه با اندك داشته هاي خود فضاي در خور افتخار براي شهرمان رقم زده اند .

 • :
  ۱۵:۲۲:۴۰ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۷

  واقعا خبریه؟ شهرداری و تمیزی رودخانه؟ البته بسترش.... حتما قراره یکی بیاد و گرنه

 • :
  ۱۳:۵۰:۳۹ __ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰

  «مَنْ لَم يَشكُرِ المَخلُوقَ لَم يَشكُرِ الخالِقَ» به همت ، تلاش ،تفکر ، تدبیر و مدیریت بی بدیل جناب آقاى سيدطاهرى شهردار محترم ،که تحسین همگان را بهمراه داشته است. اکنون با درایت و کار آمدی آقاى رنجبر، در حوزه خدمات شهرى، چهره شهر دگرگون شده است. امروز شاهد اين امر مهم هستيم كه شهروندان افق های وسیعتری را به نظاره نشسته اند و در آرزوی فرداهای بهتر گام برمیدارند. بنده بعنوان يك شهروند حق شناس، از تلاش های خالصانه جناب آقاى رنجبر، تقدیر و تشکر می نمائیم.


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد