دوشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

اشنویە منطقە ویژە تجاری شد/فوری

اشنویە،پیرانشهر و نقدە در مسیر تحقق بە منطقە ویژە تجاری
اشنویە منطقە ویژە تجاری شد/فوری


دقایقی پیش حاجی زادە رئیس شورای شهراشنویە در تماسی تلفنی کە با گادرپست داشت اعلام کرد: شهرهای اشنویە،پیرانشهر و نقدە در مسیر تحقق پیوستن بە منطققە ویژە تجاری قرار دارند ایشان گفتند:این طرح تصویب شدە و منتظر روال اداری کارها می باشیم با توجه  به گفتە رئیس شورای شهر،امیدواریم جزئیات این خبر مهم را هرچە سریعتر بە اطلاع عموم همشهریان خود برسانیم.


2216
بازدید
6
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۲:۵۵:۵۸ _ ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
 • :
  ۱۶:۱۲:۴۰ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۶

  با سلام:خبر بسیار خوبی برای همشهریان خود به ارمغان اورده اید که باعث خرسندی می باشد و با تشکر از شورای شهر ودست اندرکاران در این امر خداپسندانه گام برداشته اجرشان با خدا باشد. اعم خبر و مراتب مراحل قانونی موجب رشد شکوفایی شهرستان اشنویه خواهد گردید که سالهای متمادی است منتظر چنین روزی بوده وبه ارزوی چندین ساله خود به شکر خدا و زحمات شما غمخواران شهر یقین گردید من هم به نوبت خود دست پر تلاشتان را می فشارم با تشکراز مدیریت سایت ابراهیم حسینی از روستای علی آباد

 • saeed:
  ۲۱:۰۲:۲۷ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۶

  دست مریزلد دلاوران، همینکه به جای نماینده محترم دارید این کارهای بزرگ رو انجام میدید تشکر. نماینده هم بره با وزیر نیرو فقط عکس بگیره و در سایت ..... آپلود کنه!!!!!

 • :
  ۰۸:۴۲:۴۲ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۷

  آخه نمي دونم منطقه ويژه چه ربطي به ايشان دارد. وظيفه شوراي شهر معلومه. قدرت شوراي شهر فقط در حل مشكلات فرهنگي و عمران شهر است نه بصورت كشوري. ما كه از وظايف اساسي انان كه بيشتر كارهاي عمراني در شهر است چيزي نديدم حالا از منطقه ويژه تجاري كه هيچ سنخيتي به آنها ندارد صحبت مي كنند. اي بابا

 • :
  ۰۹:۵۷:۳۴ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۷

  باور بفرمایید چیزی انچنان جالبی نیست زیا بزرگش نکنید

 • :
  ۱۵:۱۹:۱۶ __ ۱۳۹۳/۰۵/۲۷

  احساس می کنم فقط باید به نقده تبریک گفت و امیدوارم تسلیتی برای شهر ما نباشد. ان شاءا... . البته این را هم بگم که بنده از اقتصاد هیچی سرم نمیشه و فقط احساسم را گفتم.

 • mehdi:
  ۱۶:۱۲:۱۰ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۷

  فقط حرف هستش چون چند ساله این حرف داره گفته میشه و هیچ مردم را مسخره کردن.


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد