چهارشنبه ، ۱۳۹۷/۰۹/۲۸

اشنویه شبکه فاضلابی ندارد

فرماندار شهرستان اشنویه گفت: اشنویه فاضلاب شهری و تصفیه خانه فاضلاب ندارد.
اشنویه شبکه فاضلابی ندارد


به گزارش گادرپست بە نقل از زریان"اسعد خضری" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)در رابطه با نبود فاضلاب شهری در اشنویه افزود: شبکه فاضلاب شهری به صورت گسترده در این شهرستان وجود ندارد، همچنین اشنویه از نبود تصفیه خانه فاضلاب نیز رنج می برد.

وی ادامه داد: به علت عدم حساس بودن مسئولین و توجه ننمودن آنها به این امر هیچ اقدامی در راستای رفع این مشکل صورت نگرفته بود که با کمک و همکاری استانداری و نماینده شهرستان در صدد ایجاد شبکه فاضلاب شهری هستیم.

خضری در رابطه با فعالیت های صورت گرفته در خصوص ایجاد شبکه فاضلاب شهری افزود: زمین های مناسب برای ایجاد این شبکه ها در نظر گرفته و طراحی لازم انجام شده است اما فعلا در مرحله بستن قرداد هستیم.

وی به مشکلات به وجود آمده در این زمینه اشاره کرد و افزود: شهرستان اشنویه به علت کم عرض بودن و بارندگی زیاد با مشکلات کم تری مواجه می شود اما نبود شبکه های فاضلابی اعتراض برخی از روستاییان و شهروندان را در مناطقی که فاضلاب شهر از آنجا عبور می کند را به دنبال دارد.

فرماندار اشنویه در رابطه با طرح های در دست ساخت این شهرستان گفت: مرحله بازسازی جاده ارومیه به اشنویه انجام شده اما به علت مشکلات فراوان نیاز به اصلاح نیز دارد که این اصلاحات فعلا در مرحله هماهنگی با پیمانکار بوده و آغاز نشده است.


2115
بازدید
0
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۰:۱۶:۵۷ _ ۱۳۹۳/۰۷/۰۵

نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد