یکشنبه ، ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

رئیس واحد مهاباد ازطرح تولیدکودهای زیستی و لامپ کم مصرف خبرداد:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدمهاباد از بررسی و مطالعه طرح های تولید کودهای زیستی و کم مصرف در این واحد دانشگاهی خبر داد.
رئیس واحد مهاباد ازطرح تولیدکودهای زیستی و لامپ کم مصرف خبرداد:


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد از بررسی و مطالعه طرح های تولید کودهای زیستی و لامپ کم مصرف در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش گادرپست دکتر صلاح خان‌احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا درخصوص اقدامات صورت‌گرفته در واحد مهاباد برای اجرایی‌شدن بخشنامه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای سیاست‌های جدید این دانشگاه اظهار کرد: در بخش سرمایه‌گذاری اقتصادی و درآمدزایی با توجه به پتانسیل‌های موجود طرح‌هایی در زمینه تولید کودهای زیستی بر مبنای باکتری‌ها و قارچ‌ها و دیگر کودها، تولید لامپ کم‌مصرف و همچنین بهینه‌سازی عملیات بازیافت و تولید کود کمپوست با کیفیت بالا از پسمانده شهرستان مطرح شده که در دست اقدام و مرحله مطالعاتی است.

وی با بیان اینکه اقداماتی برای اخذ مجوز و بررسی اقتصادی و فنی این طرح‌ها انجام گرفته تا در صورت توجیه فنی و اقتصادی لازم و احراز شرایط لازم به هیأت امنا ارائه شود، افزود: سرمایه‌گذاری در بخش‌های عملی راه حل مناسبی برای درآمدزایی خواهد بود که در این خصوص طرح‌هایی در حال بررسی است و نیاز به تعامل و همکاری سایر نهادهای شهرستان دارد.

انجام آزمایش‌های خاک و بتن و تولید گل‌های زینتی در گلخانه تحقیقاتی واحد مهاباد

خان‌احمدزاده در خصوص ایجاد و راه‌اندازی شرکت دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی در راستای درآمدزایی و کاهش وابستگی به شهریه دانشجویان گفت: این واحد در راستای اهداف دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به عقد تفاهم‌نامه با شهرداری برای طراحی فضای شهری، انجام آزمایش‌های خاک و بتن و تولید گل‌های زینتی مورد نیاز شهر در گلخانه تحقیقاتی واحد کرده است و اکنون طراحی اطراف رودخانه شهر مهاباد به مبلغ کل 2 میلیارد و 400 میلیون ریال در چهار مرحله 600 میلیون ریالی در حال اجراست.

رئیس واحد مهاباد، هدف از این تفاهم‌نامه را استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری آموزشی- تحقیقاتی و پژوهشی بین طرفین و حصول درآمد و کاهش وابستگی به شهریه دانشجویان برشمرد که امید است با مدیریت صحیح و مطالعه دقیق کار‌شناسی به نتیجه مطلوب برسد.

بازگشت 12 دانشجوی بازمانده از تحصیل/آغاز عملیات احداث کتابخانه مرکزی

وی تعداد دانشجویان پذیرفته‌شده در سال تحصیلی جدید در مقاطع با آزمون را 1150 و بدون آزمون را 1024 نفر اعلام کرد که در مجموع، دانشجویان جدید در ترم جاری به تعداد8736 نفر رسید و تعداد دانشجویانی که طبق بخشنامه‌ رئیس دانشگاه برای بازگشت به تحصیل مراجعه کرده‌اند 12 نفر هستند.

خان‌احمدزاده با بیان اینکه واحد مهاباد با تجهیز آزمایشگاه‌ها به دستگاه‌های پیشرفته و فراهم کردن امکانات رفاهی در خوابگاه‌های دانشجویی و مجهز کردن کلاس‌های آموزشی به وایت‌برد و ویدیوپروژکتور سعی در رشد و گسترش کیفی سطح دارد از آغاز بکار دو پروژه مهم در واحد مهاباد خبر داد و به آنا گفت: عملیات احداث کتابخانه مرکزی واحد آغاز شده است.

وی ادامه داد: این ساختمان دارای 4383 مترمربع زیربنا بوده و شامل پنج طبقه خواهد بود.با اجرای این پروژه که شامل بخش‌های مختلف از جمله مخزن کتاب، آرشیو، انبار کتب خطی و نفیس، سالن چاپ و انتشارات، سالن‌های مطالعه استادان و دانشجویان به تفکیک خواهران و برادران، بخش مطالعه مرجع، بخش روزنامه و اطلاعات، سالن اینترنت و کتابخانه دیجیتال، اتاق استادان و اعضای هیأت علمی است، فضایی مناسب برای مطالعه و تحقیق و پژوهش استادان و دانشجویان فراهم می‌شود.

رئیس واحد مهاباد، هزینه ساخت این ساختمان را حدود 56 میلیارد ریال برشمرد و گفت: طبق پیش‌بینی و قرارداد منعقد شده کتابخانه مرکزی واحد دو سال دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

خان‌احمدزاده همچنین از آغاز عملیات اجرایی بوفه دانشجویی در سال جاری خبر داد و افزود: عملیات احداث بوفه دانشجویی با متراژ 436 مترمربع و یک طبقه با دو سالن مجزای خواهران و برادران به‌زودی به اتمام خواهد رسید.

وی یادآور شد: واحد مهاباد در راستای اهداف و سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی و توانمندسازی اقتصاد دانش‌بنیان آماده همکاری با کلیه سازمان‌های دولتی و صنعتی است.


3645
بازدید
4
نظرات
تاریخ ارسال : ۲۲:۳۷:۱۵ _ ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
 • :
  ۰۹:۴۸:۵۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۸

  ایشون داماد اشنویه ای هاست اما آدمی است بی نهایت ...، پیمان شکن و متکبر و متاسفانه .... !... متاسفم که ایشون داماد ماهاست...

 • ورمی:
  ۰۸:۲۱:۲۷ __ ۱۳۹۴/۰۵/۱۲

  چرا کامنتم را سانسور کردیمن خیلی زیزکانه خصلتهای این آقا را گفته بودمبزار همه بشناسنشمن کارمند و مدرس بودم در دانشگاه آزاد مهابادایشون می خواد خودشو اصلاح طلب جا بزنه و بیاد در ارومیه رای بیارهرسالت ما و شما خدمت به مردمه مظلومه کوردهنباید مجالی بدیم اینگونه فرصت طلبان رشد کنندکاکی روژنامه وان نباید سانسور می کردیارومیه - شنویی

 • :
  ۰۱:۲۳:۵۵ __ ۱۳۹۴/۰۹/۰۷

  اقای ورمی: خیلی برات متاسفم که داری از روی کینه نظر میدی دکتر ادم بسیار با شخصیتی هستند و قابل احترام

 • دانشجوی دانشگاه ازاد مهاباد:
  ۰۱:۲۵:۳۹ __ ۱۳۹۴/۰۹/۰۷

  شک نکنید دکتر خان احمدزاده نماینده برحق مردم ارومیه خواهد شد و بزرگی ایشان با حرف ادم ... کم نخواهد شد.


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد