چهارشنبه ، ۱۳۹۷/۰۹/۲۸

کراوات مرگ پیرمرد را بهمراه آورد

پرونده مرگ مرموز پیرمرد تنها با تصمیم قضات برای برگزاری مراسم قسامه وارد مرحله تازه‌ای شد.
کراوات مرگ پیرمرد را بهمراه آورد


به گزارش گادرپست به نقل از جام جم، در این پرونده شهروز متهم است آبان ماه سال 85 پیرمرد بازنشسته ای را در رجایی شهر کرج به قتل رسانده است. پس از ناپدید شدن پیرمرد 79 ساله، دختر جوانی با ارسال یک ایمیل به پسر مقتول در هلند از او خواست فردی را برای پیگیری وضعیت پدرش به خانه بفرستد. در ادامه نیز پسر مقتول یکی از بستگان خود را به خانه شان فرستاد که در این هنگام جسد مقتول کشف شد. پزشکی قانونی پس از معاینه جسد علت مرگ را اصابت ضربات سخت به سر مقتول و خفگی با کراوات اعلام کرد.

کارآگاهان پلیس آگاهی برای کشف راز جنایت تحقیقات خود را بر روی دختری که ایمیل فرستاده بود، متمرکز کرده و در جریان بررسی ها دختر 24 ساله به نام سمیرا را شناسایی و دستگیر کردند. سمیرا در بازجویی ها گفت: پسر مورد علاقه ام به نام شهروز با مقتول ارتباط داشت و قصد داشت سند چند خودروی سنگین را از مقتول بگیرد. پس از ناپدید شدن پیرمرد احتمال دادم شهروز او را به قتل رسانده باشد به همین خاطر با پسر مقتول تماس گرفتم. با کشف این سرنخ شهروز دستگیر و در بازجویی ها به قتل با انگیزه سرقت اعتراف کرد اما در ادامه تحقیقات منکر اتهامات خود شد.

در ادامه پرونده برای محاکمه به شعبه 80 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد که قضات این شعبه پسر جوان را از اتهام قتل عمدی تبرئه کردند. با اعتراض وکیل اولیای دم، پرونده در اختیار قضات دیوان عالی کشور قرار گرفت که آنها حکم را نقض و برای رسیدگی دوباره به شعبه 74 دادگاه کیفری فرستادند. صبح دیروز جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار و وکیل اولیای دم با اشاره به مستندات پرونده و بازسازی صحنه قتل شهروز را قاتل معرفی و درخواست مجازات وی را کرد اما در ادامه متهم منکر اتهامات خود شد.

قضات دادگاه پس از شور در این زمینه برای حل معمای این جنایت تصمیم به برگزاری مراسم قسامه گرفتند. در این مراسم خانواده مقتول باید 50 مرد را برای اثبات قاتل بودن شهروز به دادگاه بیاورند تا آنها با قسم به قرآن قاتل بودن شهروز را اثبات کنند.


1935
بازدید
1
نظرات
تاریخ ارسال : ۲۲:۱۸:۱۴ _ ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
  • عكس:
    ۰۲:۵۲:۳۳ __ ۱۳۹۴/۰۱/۰۳

    به نظرتون اين عكس با خبر سنخيت داره


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد