دوشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۹

نشست هم اندیشی گروه کوهنوردان شهرستان اشنویه

به گزارش گادرپست،نشست هم اندیشی گروه کوهنوردان و گروههای کوهنوردی این شهرستان دقایقی قبل در سالن فرمانداری برگزار گردید:
نشست هم اندیشی گروه کوهنوردان شهرستان اشنویه


این مراسم که به همت اداره ورزش و جوانان با همکاری گروه کوهنوردان برپا شده بود ،در ابتدای نشست یحیی رضائی قاری قرآن تلاوتی چند از آیات قران کریم را قرائت نمود،در ادامه فرماندارشهرستان به ایراد سخنرانی پرداختند .

اسعدخضری ضمن خیرمقدم مسئولین (اداره ورزش و جوانان و رئیس اداره محیط زیست) و کوهنوردان شهرستان از کوهنوردان به عنوان مردان استقامت و محافضان محیط زیست نام برد و ازمرحومان محمد اورازو مقُبل هنرپژوه به عنوان نمونه جوانمردان کوهنوردی یاد کرد.

خضری آمادگی هرگونه همکاری با کوهنوردان را ابراز داشت وبه دلیل حضور در جلسه ای دیگر که همزمان با آن برگزار میشد، جلسه را برای دقایقی ترک نمود.

رحیم تیموری رئیس اداره ورزش و جوانان که یکی از بانیان این نشست بود ضمن خیر مقدم کوهنوردان از رشته کوهنوردی بعنوان تنها رشته ای نام برد که آقایان و خانمها مختلط ،همگام و همراه با یکدیگر به این رشته ورزشی می پردازند .

تیموری اظهار داشت: جا دارد از گروه کوهنوردی شهرستان که فعال و پویا این رشته را سرپا نگه داشته و هر روز شاهد افتخارات بیشمار این عزیزان می باشیم تقدیر و تشکر بعمل آوریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان اشنویه ادامه داد : با توجه به وجود پتانسیلهای بالقوه شهرستان امید داریم که شاهد برپایی همایش های استانی و کشوری درسطح شهرستان اشنویه باشیم.

در ادامه این نشست قادرحکیمی رئیس گروه کوهنوردی شهرستان اشنویه ضمن تقدیر و تشکر در خصوص برپایی این نشست و حضور کوهنوردان در به اهمیت شماردن چنین نشست هایی گفت بحث برسر کوهنوردی بسیار فراگیر و خارج از حوصله وزمان این جلسه می باشد ولی این نشست میتواند سرآغاز همایش و نشست های بعدی باشد.

حکیمی افزود گردشگری یکی از بحث هایی که باید با جدیت به آن پرداخته شود و خوشبختانه اخیرا" بحت منطقه ویژه اقتصادی مطرح شده که انشاالله بزودی به مرحله اجراء در آید و قدم اول در بحث گردشگری آغاز شود.

 

در ادامه نشست کوهنوردان به بحث بر سر مشکلات کوهنوردی و راهکارهای آن پرداختند.

لازم به توضیح می باشد ،کلیه تدارکات این نشست اهم از قاری و مجری برنامه را گروه کوهنوردی شهرستان اشنویه برگزار و آنرا به بهترین شکل ممکن اجراء نمودند.

 

 

 

 


2636
بازدید
1
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۳:۴۴:۲۷ _ ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
  • سامی:
    ۲۱:۴۸:۵۷ __ ۱۳۹۳/۱۲/۲۳

    از سایت گادر پست که اخبار و حوادث شهرمان را به موقع انعکاس داده و افکار عمومی را مطلع می سازند تشکر می نمایم


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد