دوشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۹

تجلیل از قهرمانان و هیات های ورزشی + تصاویر

اداره ورزش و جوانان شهرستان اشنویه در اقدامی تحسین برانگیز از 168 ورزشکار قهرمان در رشته های مختلف تجلیل بعمل آورد :
تجلیل از قهرمانان و هیات های ورزشی + تصاویر


به گزارش شنوپرس روز سه شنبه 94/3/19 اداره ورزش و جوانان شهرستان اشنویه برای اولین بار طی برگزاری جشنواره ای از 168 ورزشکار افتخار آفرین تجلیل بعمل آورد .

در ابتدای جشنواره رحیم تیموری رییس اداره ورزش و جوانان ضمن خیر مقدم ورزشکاران در جشن خودشان، از حضور امام جمعه ،فرماندار و مسئولین در مراسم تقدیر و تشکر بعمل آوردند .

تیموری هدف از برگزاری این همایش را تقدیر از افتخار آفرینان شهرستان و به پاس ارج نهادن و تقویت روحیه ورزشکاران برای مسابقات پیش روی خواند .

در ادامه همایش ملاسید مصطفی خاتمی امام جمعه اشنویه ضمن تبریک به مدال آوران و جوانانی که به جای تفریح های ناسالم به دنبال ورزش میروند از آنها بابت روی آوردن به ورزش که سلامت عقل را منوط به سلامت جسمی برشمردند تقدیر و تشکر بعمل آوردند .

خاتمی افزود : چیزی که این روزها در اشنویه میشنوییم خودکشی رو به افزون در بین نوجوانان و جوانان است .

امام جمعه اشنویه ریشه این حوادث را نابهنجاریهای اجتماعی از جمله تهاجم دشمنان از طریق شبکه های ماهواره ای را بزرگترین عامل و تآثیر مستقیم آن بر جامعه قلمداد نمود .

ملاسید مصطفی خاتمی از شهروندان شهرستان اشنویه تقاضا نمود ، همه در فرهنگ سازی اجتماع سهیم باشند طوری که این مسولیت را به اداره ای خاص نسبت نداده نشود .

اسعد خضری فرماندار شهرستان با تقدیر از بانیان این جشنواره ازحضور این همه ورزشکار و قهرمان در سطع شهرستان ابراز خوشنودی نمود .

خضری از بانوان درخواست نمود درجهت برپایی ورزش بانوان اقدام تا بلکه روح ورزش و در نتیجه آن سلامتی بیش از این در بین بانوان رشد و تعالی یابد .

لازم به ذکر می باشد، در لابه لای جشنواره ازطرف اداره ورزش و جوانان از 168 ورزشکار قهرمان و هیات های ورزشی تجلیل بعمل آمد . 


3408
بازدید
14
نظرات
تاریخ ارسال : ۰۰:۲۲:۴۷ _ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
 • چاپ پارسا:
  ۱۳:۳۸:۴۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

  تعدد ورزشكاران مساوي است با افزايش سلامت جامعه.تشكر از مديريت سايت .

 • هه لو:
  ۱۵:۰۲:۵۴ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

  ریز گرتن له وه رزشکاران و هاوشاریان جیگای خوشحالیه به لام برای به ریز ده توانی بون بنوسی آغای حریری له وی چکاریه و شوغلی چیه .

 • :
  ۱۸:۰۷:۱۷ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

  باتشکرازشنوپرس برای زیرپوشش قراردادن برنامه های ورزشی

 • ناشناس:
  ۱۷:۰۱:۴۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  کی قد من آقای تیموری رو دوست داره من که خیلی دوسش دارم

 • منصف:
  ۲۰:۲۳:۴۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  واقعا اقای تیموری عزیز یک نوع فرهنگ ودیدگاه جدیدی وارد ورزش این شهربعد35کردن بنده بعنوان یک همشهری اززحماتتون بینهایت سپاسگزارم.

 • :
  ۱۵:۳۱:۱۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  بنظرم اوضاع ورزش اصلا تو شهر خوب نیست ودر هررشته ای نابسامانی وسردرگمی وبی بی برنامه گی وجودداردای ناز وضع استخر ،فوتبال ،فوتسال،وسالنهای ورزشی و.....عدم داشتن تیم نوجوانان، جوانان، ومنتخب بدون بازیکن،والیبال چی داریم؟بسکتبال چی؟ما از ریاست دوره های قبل ناراضی بودیم ولی عملکرد ادنها مثبت تر بود متاسفانه این چندتا عکس نمیشه کل ورزش شهرستان

 • دوست همه:
  ۲۱:۵۷:۵۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

  آقای تیموری کاری کردین که شهرمون سر بلند بشه ممنونم ممنونم ممنونم ممنونیم

 • @/@:
  ۱۴:۴۲:۱۹ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  آقای تیموری چه تحولی دادن.؟!؟ با این چندتا ورزشکار سلیقه جمع کردن شد بازتاب خب.؟! چه مدرسه ای گذاشتن! هرکاری هس ازتلاش مربیان هس نه تیموری.هر کی میاد این پستها فقط بلد هس شعار بده نه فعالیت قوی و استفاده از نخبه ها شهر و شهرهای مجاور.

 • :
  ۲۳:۵۳:۳۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

  واقعا سایت شنوپرس در راستای ارتقا جایگاه ورزش این شرستان سنگ تمام گذاشته است

 • gl:
  ۰۰:۱۹:۰۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  درجواب دوستی که گفتن وضع ورزش نابسامانه باید عرض کنم که ازورزش اصلاخبرنداری فقط مشکل شخص باتیموری داری.چون بعدانقلاب اولین باراست که تیم بسکتبال مانایب قهرمان استان میشه.برای اولین بارکه تیم فوتسال امیدماقهرمان شده وراهی مسابقات کشوری میشودامسال.هیچ وقت اشنویه تیم والیبال نداشته بغیرازچندنفرپیشکسوت که تفریحی میروند والیبال.استخربصورت یک خرابه که کسی حاظرنبودتحویل بگیرحتی هیات قبل ازحضوراقای تیموری تحویل سپاه داده بودنند جهت اطلاع افکارعمومی...

 • افرین:
  ۰۰:۱۳:۳۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  آفرین آقای تیموری پوزعده ای که درورزش این شهرستان شده بودن سرطان زدی که الان هرکاری انجام میدی کامنت علیه شما مینویسن ماهیات خبرداریم که کیا هستن دستت درد نکند برادرتیموری بسیارعزیز

 • :
  ۲۰:۳۶:۰۴ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  آقای محمد امین چرا عکس گروه ووشو را نگذاشته اید

 • :
  ۱۴:۳۵:۳۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵

  نمیدونم این حریری چه کاره است مثل لپه تو همه جا هست بسه دیگه مگه تو کی هستی هر جا یه مراسم بود تو هم هستی اه ه ه ه

 • هاوشاری:
  ۱۲:۳۳:۱۹ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۶

  من همکلاسی اقای تیموری بودم الان فهمیدم رییس تربیت بدنی .بخاطر همینه هر وقت با هاش روبه رو میشم همچین پوزه ریاست میداد


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد