سه شنبه ، ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

تودیع و معارفه ریاست آموزش و پرورش اشنویه

مراسم تودیع و معارفه ریاست آموزش و پرورش اشنویه صبح روز چهارشنبه 20 خرداد ماه در دبیرستان شرف برگزار شد :
 تودیع و معارفه ریاست آموزش و پرورش اشنویه


به گزارش شنوپرس مراسم تودیع و معارفه رییس اداره آموزش و پرورش با حضور مسولین استانی ، شهرستانی و فرهنگیان در دبیرستان شرف برگزار گردید.

سلیمان پناهنده مدیریت قبلی آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم مهمانان استانی (معاونت اداره کل آموزش و پرورش ومشاوره مدیر کل) مسولین و فرهنگیان اشنویه اظهار داشت :

بنده را همه به خوبی میشناسید و نیازی نمیبینم که ارایه گزارش نمایم چون اعتقاد دارم تاریخ در مورد عملکرد من قضاوت خواهد کرد.

پناهنده افزود : بزرگترین حسن مدیریت من آشنا شدن با خیرینی چون رخشاها ، احمدی ها و... بود، و در این مدت این بزرگواران به من درس زندگی آموختند و این برایم از هر چیزی با ارزش تر است.

پناهنده ادامه داد : در طول این چند سال خدمتم هرگز به صندلی مدیریت دلخوش نبوده ام بلکه هدف و خواستگاه من خدمت به مردمم است؛ سلیمان پناهنده ضمن حلالیت طلبیدن و تبریک به خانم جهانگیری از همه معاونان و همکاران فرهنگی درخواست نمود : که یار ویاور مدیریت جدید آموزش پرورش ، خانم جهانگیری باشند.

در ادامه مراسم اسعد خضری فرماندار شهرستان با تقدیر و تشکر از زحمات سلیمان پناهنده گفت: قبلا بنده پستی بالاتر از ریاست آموزش و پرورش را به خانم جهانگیری پیشنهاد دادم ولی ایشان قبول نکردند ، خانم شیرین جهانگیری ضمن رد این پیشنهاد گفتند: آموزش و پروش خانه من است ، دوست دارم در آموزش و پرورش خدمت کنم چون آنجا را خانه خود قلمداد نمودند.

فرماندار شهرستان در پایان برای جهانگیری آرزوی موفقیت در پست ریاست آموزش و پروش را نمودند.

در ادامه محمدی معاونت اداره کل ضمن تقدیر از تلاش های مدیر قبلی آموزش و پرورش اظهار نمودند : عملکرد پناهنده نشان از فعالیت بالای ایشان می باشد.

محمدی افزود : ما از عملکرد ایشان بسیار رضایت داریم و امیدواریم که خانم جهانگیری ادامه دهنده راه ایشان باشند.

خانم شیرین جهانگیری مدیریت جدید آموزش و پرورش آخرین سخنران مراسم بود: جهانگیری ضمن تقدیر از تلاشهای پناهنده از تمام کسانی که به او اعتماد کردند از جمله مهندس حسین زاده نماینده شهرستان های اشنویه و نقده و فرماندار اظهار داشتند :امیدوار است که بتواند جواب اعتماد آنها را بدهد.

در پایان مراسم ازطرف فرهنگیان شهرستان و چند تن از ادارات با اهدای هدایایی از سلیمان پناهنده تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر می باشد در گفتگو با شنو پرس چندین فرهنگی ناراحتی و اعتراض خود را نسبت به برکناری سلیمان پناهنده ابراز داشتند.


6969
بازدید
33
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۵:۲۰:۴۶ _ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
 • :
  ۰۰:۰۶:۰۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  آقای کاربر وابسته بالا که خودتو نماینده فرتنگیان معرفی کردی اگه جرادت داری اسمتو بگو . تو که با این جسارت خودتو نماینده فرهنگیان معرفی می کنی چرا از ذکر نامت ترس داری؟!!!! نماینده معلمان تشویق های معنادار در روز تودیع آقای پناهنده بود. عاقلان را اشارتی بس است البته اگر عاقل باشید!!!!!

 • روشن بین:
  ۲۱:۵۹:۰۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  صرف نظر از اینکه در این مقطع زمانی ایا این جابجایی کار درستی بود یا نه تشویق و قدردانی همکاران قدر شناس آقای پناهنده در مراسم تودیع و معارفه و بدرقه مدیری لایق با اشک چشمان و ایستادن به احترام 4سال خدمتگزاری بی منت و بی توقع و بدون وامداری ایشان خود بهترین و رساترین پیام برای اثبات مدیریت درخشان آموزش و پرورش در این بره از تاریخ اشنویه میباشد.برایشان ارامش درون و اسایش برون از درگاه احدیت ارزومندم.و امیدوارم خانم جهانگیری هم در مسیری گام بردارند که هنگام سپردن سکان مدیریت به فرد بعدی بدرقه راهشان اشک چشمان همکاران انروزشان باشد.

 • kave:
  ۲۲:۲۵:۱۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  دستت درد مکمد موفق باشید آقای پناهنده خانم جهانگیری خوش امدی مهندش حسین زاده ابتکار خوبیست انشالله نتیجه دهد

 • :
  ۲۲:۳۸:۵۱ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  واقعا اقای حسین زاده عجب ابتکاری به خرج دادن ایشون محبوبیت خودشون رو درمیان اقایان از دست دادن دست به گریبان .... شدن درحالیکه تبلیغات پیش از موعد مقرر تخلف محض محسوب میشه به گفته بنیانگذار انقلاب اگر انقلاب و نظام دست نااهلان بیفتد نتیجه اش همین میشه دیگه

 • :
  ۲۲:۴۹:۳۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  پناهنده عزیز برو خدا بهمراهت بدان که که در تاریخ مانگا شدی

 • :
  ۲۲:۵۱:۰۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

  جهانگیری وظیفه داره از نماینده تشکر کنه چون این کار هم از دسته گلهای نماینده است

 • :
  ۲۲:۵۶:۱۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  من فرهنگی نیستم ولی این را به صراحت بیان می کنم که آقای پناهنده هیچ وقت به میز ریاست دل نبسته نبود و بدور از سیاست و وابستگی جناحی بود و هدفش فقط خدمت به مردم شهرش بود و این را گذر زمان ثابت خواهد کرد.نماینده اشنویه با این کار ضربه مهلکی به خود و بدنه آموزش و پرورش وارد نمود.من مخالف تغییر و تحول نیستم و خانم جهانگیری هم انسان با شخصیتی هستند امیدوارم موفق باشند.ولی این کار فقط جنبه تبلیغاتی داشت.طرفداران حسین زاده که همه آنها را می شناسند و لازم به ذکر نام آنها نیست او را به گودالی انداختند که با هیچ طنابی نمیشه او را درآورد.

 • :
  ۲۲:۴۱:۰۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  عملکرد آقای پناهنده بهتر از حسین زاده وخضری است البته این نوع انتخابها وتغییرات در واقع ....! ... ! نماینده وفرماندار را میرسونه. خوب شد مردم متوجه شدند

 • :
  ۲۳:۵۳:۱۴ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  اطمینان کامل دارم خانم جهانگیری موفق تر از مدیر قبلی عمل خواهد کرد چون هم تحصیلات بالاتری دارند وهم از شخصیت خانوادگی و اجتماعی خوبی برخوردار هستند

 • :
  ۱۰:۵۲:۴۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  به نظر انتخاب خانم جهانگیری اهتمام به جایگاه زنان در جامعه ای سنتی بود که نیمی از این قشر از ابتدایی ترین حقوق اجتماعی حقوقی ومدیریتی بی بهره بودند نماینده محترم اشنویه این سد پولادین را شکستند درود بر ایشان 48

 • چاپ پارسا:
  ۰۰:۱۶:۲۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  تعليم و تعلم ياهمان آموزش و پرورش برتمامي اركان ارجعيت داشته ، دارد و خواهد داشت.به اميد خدا و همت فرهنگيان متعهد مديريت بي نقص و خالصانه جناب پناهنده با درايت سركارخانم جهانگيري تكميل خواهد شد.

 • :
  ۲۲:۴۲:۲۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  زمان خیلی چیزها را نمایان خواهد کرد و دست بسیاری از سودجویان رو خواهد شد. جناب نماینده و ابزار ایشان ( ....) برای تبلیغات در بین خانم ها ایشان را انتخاب کردند و از این مهم غافلند که شعور مردم بسیار بالاتر از این سیاه نمایی هاست. آنان اگر دلسوز مردمند بروند مسئولین غیر بومی را عوض کنند ( که البته چون روز نمایان است که توان آن را ندارند)

 • :
  ۲۲:۱۷:۵۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  با سلام خدمت دوستان گرامی فعالیتهای آقای پناهنده زبان رد عام وخاص است و بود و یکی از مزیت های مدیریت آقای پناهنده عدم وابستگی سیاسی بود . که خود نقطه قوطی در مدیریت میباشد که آلت دست افرادی که در فکر خود بودن نشد.فقط برای .... محترم متاسفم ؛شاید ایشان تحصیلات حوزوی داشته باشد و ماوخبر نداشته باشیم و زیر دست معلم آموزش ندیده باشد .و تحصیلات مکتب خانه ای داشته باشد. تاریخ ثابت کرده است که پستهای آموزش و پرورشی چه از لحاظ عرف و چه قانون همیشه حرف اول را میزنند. و مدیریت آموزش و پرورش بعد از پست فرمانداری اولین پست اداری میباشد. شاید آقای ... بخاطر روابط دوستی و سیاسی جای خودش را پیشنهاد داده باشه .از مسولین محترم خواهشمندیم که به دید بی ارزش به مقام آموزش و پرورش و معلمان نگاه نکنند.لازمه آقای خضری هم یه جلسه پرسش و پاسخ ترتیب بده که جوابگوی این موضوعات تبلیغاتی این چند روزه باشه .استفاده کردن از ظرفیتها و قدرت اداری در راستای تبلیغات برای شخص خاص خلاف قانون و مقرارت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.و مقام معظم رهبری در تمام سخنرانیهای خود به مسولین گوش زد کرده است.

 • نماینده همه فرهنگیان:
  ۱۸:۳۹:۰۱ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  بابا اونای که براش گریه می کردند از پست هایشان می ترسند اتفاقا بلد نبود حتی با همکارانش حرف بزند بیایید نظر سنجی واقعی بگذارید نه پشت پرده اشک تمساح است, اگر مرد لایقی است بیایید مثل سهراب رخشا پناهنده هم باغ سیب دارد بیایید یک اتاق بسازد چه رسد به مدرسه فقط بلد بود کار دیگران را به نام خودش تمام کند برو مدیر مهاباد راببین حرف زدنش عملکردش سوادش اون کجا پناهنده کجا آن وقت از مدیریت این آقا شرم می کنیم

 • :
  ۱۹:۲۱:۲۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  نمیدونم تو چطوری نماینده همه فرهنگیان شدی.معلومه چیزی از مدیریت نمیدونی.از بابت فرهنگی بودنت شک دارم چون یه فرهنگی باشخصیت هیچ گاه همکار خودشو نمیفروشه.معلومه تو کف ریاست موندی که این حرفارو میزنی.اینو بدون انسان چاپلوس و دورو به هیج جای و مقامی نمیرسه.چشم دیدن نداری حرف نزن.من خودم فرهنگی نیستم.

 • یاور:
  ۱۱:۵۷:۵۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  بنده فرهنگی هستم و از این تغییر بسیار راضی ام اگر خانم جهانگیری بتواند تغییری در کادر اداری به وجود بیارد واقعا بسیار مفید خواهند بود

 • :
  ۰۵:۱۵:۲۷ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  لطفا دراین مکان عمومی عقده های شخصی خودتان را بروز ندهید .

 • مام رسو:
  ۰۱:۱۳:۳۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  آهای نماینده ی فرهنگیان!!!!!! آخه گوسفند مگه مدیریت خوب به سطح سواده؟!!!!اصلا میدونی رئیس آموزش وپرورش مهاباد کیه؟!!!! مهاباد چه ربطی به اشنویه داره؟!!!! حتما اونقد پست و بی ارزشی به همین خاطر پناهنده جلوی هیکل رذلت بلند نشده.بی خیال این دوره هم به هیچ پستی نخواهی رسید.

 • :
  ۰۲:۰۳:۱۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  ...! خۆردی نمایندە کل فرهنگیان شدی !

 • :
  ۱۵:۲۱:۴۷ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  واقعا برای نماینده واطرافیانش متاسفم به خصوص (ب.ح) بدبخت 4 سال منتظر ریاست بود به هیجا نرسید نه فرماندار شد نه شهردار نه بخشدار. ونه رئیس اموزش وپرورش . فقط بین مردم اشنویه تبدیل به منفر ترین ادمک شهر شد بد بدخت بعد نماینده که 5/6 ماه تو بهارستان مونده تو چه کار میکنی چه طور سرتو بالا نگه میداری . فک کنم از این شهر بره

 • شنو شنو:
  ۱۵:۲۹:۱۱ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  همکارانی که می فرمایند انتصاب خانم جهانگیری محصول اقدامات نماینده است، فراموش نکنید که 4سال گذشته قبل از انتخابات، آقای پناهنده توسط نماینده قبلی و با هدف بومی سازی روسا و جلب آرای مردم اشنویه صورت گرفت. و مدیر چندان موفقی نبود و اگر اقداماتی هم صورت گرفته نتیجه فعالیتهای مجموعه اداری و آموزشی بوده و اگر کسی در مورد مدیریت ایشان باید نظر بدهد همانا باید نظر کسانی را باید پرسید که مستقیما با وی در ارتباط بوده اند مانند مدیران و ارباب رجوع . ایشان در اتخاذ تصمیمات کاملا تحت تاثیر چند نفر بودند و استقلال نظر نداشتندو به نظر سایر افراد زیرمجموعه بی اعتنا بود... در نهایت برای مدیریت جدید آرزوی موفقیت دارم و در این راه نهایت همکاری را خواهم داشت.

 • ش:
  ۱۵:۴۴:۳۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  کسانی که به آقای حسین زاده و طرفدارانش بی احترامی می کنند به نظر من دلسوز این شهر نیستند و دنبال منافع شخصی هستند. بیایید واقع بین باشید. حدود40 ساله که نماینده هایی به مجلس می روند با امید به اینکه به نیازهای اساسی مردم شهرمان که همانا بیمارستان و جاده های ارتباطی و ساماندهی فیزیکی روستاها و .... است رسیدگی کنند ولی دریغ از یک حرف چه رسد به عمل . مگر ما از نماینده چه می خواهیم. اکنون شاهد تحقق این آرزوها هستیم و این نتیجه تلاش نماینده فعلی است. بنده دوره قبل به ایشان رای نداده بودم ولی این دوره حتما رای خواهم داد. و اگر کسی غیر از این فکر کند مطمئنا به فکر منافع عمومی نیست.

 • :
  ۱۶:۲۵:۲۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  با سلام ؛ بنده یکی از خدمتگذاران نظام (مسول یکی از ادارات اشنویه هستم ) امروز جلسه شورای اداری بود و بعد از تحقیق متوجه شدم چون شنوپرس حقایق را نوشته ایشان را به مراسم دعوت نکردند ! در تعجبم وقتی شیخ الرییس شهرستان من، به انتقادات با این رویه می خواهد جواب دهد! چه انتظاری از من مسول است ؟ خدا میداند چه برنامه هایی ..

 • روشن بین:
  ۱۸:۱۲:۱۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵

  دوستان عزیز یادمان باشد شرط اول توسعه فرهنگی گسترش دامنه تحمل پذیری اندیشه های متفاوت و حتی مخالف است. بهترین شیوه اظهار نظر گفتمان توام با احترام است.مطمئن باشید مردم در فضای گفتکوی بدون توهین بهتر به قضاوت خواهند نشست.آنچه اکنون مورد بحث است تحلیل مدیریتی بین خوب و خوبتر است نه بد و بدتر. همه نظرها نشانه احساس مسئولیت افراد در قبال اتفاقات دورو برمان است. و این بنوبه خود بسیار حائز اهمیت میباشد.

 • :
  ۲۳:۳۲:۰۷ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت شنوپرس.الحمدالله مردم اشنویه به اندازه کافی شعور وآگاهی دارند و خودشان قاضی عملکرد مسولین درسطح شهرستان هستند امیدوارم این دوره همشهریان باآگاهی بیشتری نماینده خودشان راانتخاب نمایندتا اوضاع شهرمان ازاین نابسامانی وعزل وانتصابهای تبلیغاتی بیرون آید

 • :
  ۲۳:۱۷:۴۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  مام رسو سپله رییس مهاباد جناب دکتر قادری هیت علمی دانشگاه ارومیه است مام وسو دیگه به کسای ی که نمی شناسی توهین نکن بی لیاقتهای مثل تو دنبال رو بی سوادها هستند (افلا یعقلون)گوسفند خودتی وجد وابادت من معلم هم نیستم که پناهنده را بشناسم ولی همکارانی مثل تو احمق می گفتند اما حالا برایم ثابت شد که تو بی حقل.. نفهم هم معلم نیستی

 • :
  ۰۳:۰۴:۲۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

  حتما این نمایینده کل فرهنگیان (ب.ح) که فک میکنه اشنویه مال باباشه اخه بیسواد تو کی هستی که اظهار نظر میکنی . تو نماینده نمایینده خخخخخخخخخخ که تو حسرت مدیریت موندی و هیچ هم نشدی.

 • :
  ۰۱:۱۸:۱۹ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

  باسلام خدمت تمامی عزیزان میخواستم به کاربرمحترمی که فرموده بودندمدیرجدیدکادراداره روعوض بکنن عرض کنم که بااجازه تون نه تنها نمیتونن کسی رو عوض بکنن بلکه باید ممنون ودست بوس ومنت کش کلیه همکارایی باشن که تو اداره خدمت میکنن لابدخبرندارین که حالا هم حداقل چهارپست تواداره خالیه وکسی حاضرنیست بیاد اداره تازه اونایی هم که تواداره هستن دوسوم شون به احترام آقای پناهنده تواداره مونده بودند والا ده نفرآشون آماده استعفا بودند چون اونایی که تو اداره هستن آموزش وپرورش هیچ گلی به سرشون نزده که ماها ازبیرون غبطه شو بخوریم. ضمنااگه جنابعالی فرهنگی باشین خوب میدونین که سال 92به کلیه ی مدارس نامه نوشتن که تواداره چندتاپست خالی داریم اونایی که مایلن بیان اعلام آمادگی بنویسن ولی حتی یک نفرهم حاضرنشدبیاد اداره ولی تعجب میکنم چطورهست جنابعالی خبرنداریین!!!!!!

 • شفیع:
  ۰۸:۵۰:۲۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۸

  بخاطر شایعه تغییر ریاست اداره آموزش و پرورش اشنویه چند بار با معاون....آموزش و پرورش استان حرف زدم...گفت کاملا از پناهنده راضی هستیم اما نمی دونم چرا نماینده دست بردار نیست..می گفت فشار عجیبی از بالا و تهران روی آقای مصطفوی هست برای این جابجایی...بنده خودم هرگز پناهنده را از نزدیک ندیدم و فقط از جامعه فرهنگیان رضایت و خشنودی دیده بودم نسبت به ایشون، و همین باعث شد که پیگیر بحث باشم.... اما این جمله را بخاطر اون کسی که فرموده این تغییر ربطی به حسین زاده نداشته بازگو کردم.

 • ش:
  ۰۸:۵۴:۲۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۸

  "مام رسو سپله رییس مهاباد جناب دکتر قادری هیت علمی دانشگاه ارومیه است مام وسو دیگه ...."متاسفانه شما هم دست کمی از مام رسوو نداری کهرئیس آموزش و پرورش مهاباد : سیامند قادریمدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد علوم تریبتی با گرایش اندازه گیری و سنجشایشان هرگز عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه نبوده اما بدلیل اشراف بر آمار و نرم افزار ای پی اس اس در این زمینه در دانشگاههای ارومیهخ صاحب کرسی و چهره شناخته شده ای بوده.ایشون همکار دانشگاهی بنده بوده و آدم کاردان، اجتماعی، خوش چهره و سخنور است اما نه دکتره و نه عضو هیات علمی

 • :
  ۱۳:۲۹:۲۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

  شفیع جان جان بابا توکه پناهنده را ندیده ای معاون آموزشی اداره کل را ازکجا می شناسی همین روزها خودت هم از اداره می روی نگران رفتن خودت باش جانم ؛ازشما بالیاقت ترخیلی دراداره وبین معلمان داریم متاسفانه امثال شماها جوروانی به خورد ما داده ان که کسی نیست مثل فلانی کاردان باشه چرا هست خوبم هست فقط پارتی بازی نمی گذارد وارد صحنه شوند

 • 123:
  ۰۹:۱۷:۱۲ __ ۱۳۹۴/۰۴/۰۳

  من تو جلسه معارفه که بوذم واقعا برام تعجب نبود که از این تغییر این قدر همه ناراضی باشن بلکه از این متعجب شدم که فرماندار عزیزش مسئولیت تغییر را بعدا بر عهده خودش گرفت و اطرافیان نماینده فقط اظهار خوشحالی می کردند. امیدوارم نماینده ی بعدی با اشرافیت کامل بر مردم منطقه و ادارات طوری عمل کنه که رضایت عموم را به همراه داشته باشه نه خواص. دوران هر کسی تمام خواهد شد مهم نام نیک است که به هر قیمتی بدست نمی اید.

 • همکار:
  ۱۴:۱۱:۵۷ __ ۱۳۹۴/۰۴/۱۰

  بعضی از کادراداره واقعااداره رابه فساد کشیدند.حتما تغییرضروریست.


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد