پنجشنبه ، ۱۳۹۹/۰۱/۲۱

روستای گلاز تفریحگاهی خدادادی/ تآمین آب شرب با تلاش نماینده

روستای گلاز با طبیعتی زیبا و خدادادی در فاصله 15 کیلومتری شهرستان اشنویه قرار دارد :
 روستای گلاز تفریحگاهی خدادادی/ تآمین آب شرب با تلاش نماینده


به گزارش شنوپرس روستای گلاز که درفاصله 15 کیلومتری با شهرستان اشنویه قرار دارد ، از طبیعتی خدادای برخوردار می باشد .

شنوپرس در نظر دارد، درراستای اطلاع رسانی به معرفی تعدادی از روستاهای منطقه بپردازد .

عبدالرزاق میهن خواه شورای روستای گلازدراین رابطه به شنوپرس گفت : روستای گلاز 300 خانوار و 1100 نفر جمعیت دارد ،  دارای یک مدرسه تخریبی و درحال حاضر دانش آموزان 2 روستای گلاز و چهل آسیاب به طور مشترک از یک مدرسه استفاده می کنند .

میهن خواه همچنین خبر از استارت پروژه طرح هادی در روستا ی گلاز و متوقف شدن این پروژه به دلیل عدم اعتبار لازم را داد .

میهن خواه افزود : 16 سال می باشد کلیه نماینده گان قول آسفالت جاده را داده اند ولی هنوز بیشتر مسیر جاده خاکی می باشد .

واحد رهبر دهیار روستای گلاز ادامه داد : امسال با تلاشهای مهندس حسین زاده برای آب شرب روستای گلاز اخذ اعتبار گردید و خوشبختانه مشکل آب شرب روستا حل شد . 

رهبر با اعلام شن ریزی شدن مسیر روستای گلاز از مسئولین علی الخصوص نماینده درخواست نمود ،  در جهت تسریع بخشیدن به پروژه آسفالت اقدام نمایند .

دهیار روستای گلاز جاده مناسب (آسفالت شده) را از عوامل مهم در توسعه گردشگری برای روستا وجذب توریست با توجه به دارا بودن طبیعت زیبای آن برشمرد .

واحد رهبر ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای نماینده ، فرماندار و بخشدار مرکزی در جهت اخذ اعتبار برای آب شرب و تلاش برای اجرای طرح هادی همچنین آسفالت مسیر روستای گلاز و چهل آسیاب درخواست نمود ، با توجه به استارت پروژه طرح هادی و شن ریزی مسیر جاده کمک نمایند ،تا طرح هادی به اجراء و آسفالت جاده به اتمام برسد، تا زمینه هرچه بیشترحضور گردشگران فراهم شود .

لازم به ذکر می باشد ، 100 خانوار این روستا مشغول دامداری و بقیه به کشاورزی می پردازند و تا کنون دانش آموزان بسیاری از همین روستا به دانشگاههای معتبر کشور راه یافته و درحال حاضر مشغول خدمت می باشند که در این بین میتوان به استاد هاشم ضیایی فر ، استاد حاکم بیت اللهی ... اشاره نمود ، همچنین آرام احمدپور معلم روستای گلاز 3 بار به عنوان معلم نمونه شهرستانی ، استانی و کشوری معرفی شده است .( از جمله مناطق دیدنی آن میتوان به کانی شمس الدین ،کانی سید حسن ،کانی انیشک ،گرده سور ،هوار اسب ...اشاره نمود) 

در پایین تصاویر مربوط به روستای گلاز را مشاهده می نمایید .


6146
بازدید
5
نظرات
تاریخ ارسال : ۰۰:۰۲:۲۶ _ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
 • مراددربانی عضوشورای اسلامی مرکزدهستان هق:
  ۱۱:۳۵:۰۷ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  روستای گلاز،واقعا"روستایی زیباودلنشین است توجه مسئولین به روستا مخصوصا"به جاده ی خاکی جهت آسفالت آن ضروری است.ازمدیرمحترم شنوپرس خواهشمنداست جهت تهیه ی گزارش ازموقعیت هاومشکلات ازروستای هیق دیدن نماید.باتشکردربانی.

 • رندوله:
  ۱۵:۵۹:۴۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  دستی ارام احمد پور نه یشی کاک محمد امین این عکسا به سلیقه ی شما نمیشه ربط داد ولی ارام احمد پور از زمانی که با دوستان نماینده نشست سیاسی داره و خلق خوی انان را گرفته به قشر خانم ها زیاد اهمیت میده و عکساشو از بین خانم ها تهیه میکنه سوژه اصلی خانم هستند.انشالله خودت زحمت رفتن به گلاز را بکش و طبیعت را برای مردم توصیف کن

 • زرار افشنگ:
  ۲۲:۱۴:۵۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

  ضمن تشکر ازشما .خاهشمندیم این رویه رو ادامه داده و روستاهای بیشتری مورد برسی قراردهید.همین الان روستاهای باب خالدابادو قلاتیان وکانی رش نیز مشکلات زیادی دارن با توجه به منطقه ی که واقع شدن و طبیعت بسیار زیبای دارن ولی متاسفانه طرح عمرانی سد چپراباد باعث ویرانی و مهاجرت بیشتر مردم از این روستاها شده .خوشبختانه هرروز که شاهد اسفالت کردن راههای روستای هستیم ولی متاسفانه انگار که اصلا مردمانی در این روستاها زندگی نمیکنند که اصلا رسیدگی نمیکنند شاید این کمترین خاسته به حق این مردمان باشد امیدوارم با تهیه گزارشی ما را در رسیدن به این خاسته یاری فرماید با تشکر از شما

 • :
  ۰۹:۳۸:۱۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  با سلام و دست مریزاد. شناساندن مواهب طبیعی خداوند متعال و کمک به اقتصاد محله و روستا از طریق جذب توریست کاری خداپسندانه ات انشااله مسئولان هم در راه خدا و براساس وظیفه قانونی که به آنها محول شده در تخصیص اعتبارات و فراهم آوردن رفاه بیشتر برای مردم اقدام کنند و توفیق خداوند را همراه داشته باشند.کاک آرام «رندوله» شوخی کرده اند وجود افراد لایق برای سیاسی کاری در بین اندیشمندان و مسولان ضروری است انشااله آقایان نماینده،فرماندار و سایر دوستان نیز امکان حضور طیف های رقیب را فراهم کنندآقای ابراهیم نژاد دست شما هم درد نکند که اخبار و مشکلات را منعکس می کنید. انشااله در نقل قولها به سابقه اظهارات مستند اشاره بفرمایید.

 • هه لو:
  ۲۲:۲۷:۵۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  نقد وقتی مهم و اثر گذاره که در راستای موضوع مورد بحث و همچنین سازنده باشه باتوجه به اینکه من شاهد گرفتن عکسها توسط اقای محمدامین بودم ناخودآگاه یا آگاهانه و از روی حسادت به بعضی از ادمهای متشخص و درست کار برچسب بد میزنیم بخدا گناه داره؟ رندوله


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد