جمعه ، ۱۳۹۹/۰۱/۲۲

امام جمعه : خیر مدرسه ساز دوباره در اشنویه مدرسه می سازد

سهراب رخشاء خیری مدرسه سازی که تا کنون 13 کلاس درس را در اشنویه ساخته بود :
امام جمعه : خیر مدرسه ساز دوباره در اشنویه مدرسه می سازد


با اظهار ناملایماتی در گفتگو با شنوپرس از طرف مسئولین تصمیم بر متوقف نمودن ساخت مدارس در اشنویه را گرفت .

به گزارش شنوپرس ، دقایقی قبل طی تماس تلفنی امام جمعه شهرستان اشنویه با خیر مدرسه ساز: سهراب رخشاء به ادامه ساخت مدارس در اشنویه ادامه خواهد داد .

ملاسید مصطفی خاتمی امام جمعه شهرستان در تماس تلفنی ( با حضور شنوپرس ) با خیر مدرسه ساز اظهار داشت : قبل از هرچیز لازم می دانم از طرف مردم بزرگوار شهرستان اشنویه از شما خیر عزیز به جهت انجام اعمال خدا پسندانه( ساخت مدارس ) تقدیر و تشکر بعمل آورم .

ملا سید مصطفی خاتمی افزودند : خیرین جایگاه ویژه ای در نزد خداوند متعال دارند و با تقدیر و تشکر مسئولین نمی توان جبران خدمات شماها را داد ،ولی بنده به نماینده گی ازطرف مردم شهرستان اشنویه از شما درخواست می کنم با توجه به نیاز فضای آموزشی در اشنویه و چشم امید خیلی از دانش آموزان به خیرینی مثل شما امید دارم که اگر کدورتی پیش آمده آن را فراموش نموده و به ساخت مدارس در اشنویه ادامه دهید .

سهراب رخشاء خیر مدرسه ساز در این رابطه به امام جمعه شهرستان اظهار نمودند ، متاسفانه ناملایماتی در حق من صورت گرفت ، و به همین جهت تصمیم گرفتم که در اشنویه مدرسه نسازم ولی از آنجا که جنابعالی در این راه پیش قدم شده اید، به دیده منت گذاشته و اطاعت امر می نمایم .

ماموستا خاتمی در پایان ضمن تقدیر از حُسن نیت رخشاء از ایشان به خاطر حرمت گذاشتن به جامعه روحانیت و مردم شهرستان ( به نماینده گی از مردم تماس گرفته بود ) تشکر ویژه ای بعمل آوردند . 

رخشاء در تماسی که با شنوپرس داشت ، گفت :  با توجه به درخواست امام جمعه محترم کار ساخت مدارس را دوباره شروع خواهم کرد .

رخشاء افزود : من در راه خدا مدرسه می سازم نیازی هم نمی بینم با مسولین ارتباط داشته باشم ، و خواهش می کنم مسئولی مرا به جلسات دعوت نکند چون نمی خواهم مزاحم فعالیت آنها شوم و از فردا ساخت مدرسه نرزیوه را شروع خواهم نمود .

 


4988
بازدید
13
نظرات
تاریخ ارسال : ۲۳:۴۵:۱۲ _ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
 • :
  ۰۲:۲۹:۴۹ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  با سلام خدمت مدیر محترم سایت ،و تشکر از حسن نیت آقا سهراب رخشا انشاالله اجرشان با خدای تبارک و تعالی ،وبرایشان باقیات و صالحات باشد ،اگه آقا ی رخشا به بیماران سرطانی و بی بضاعت باشند اجرشان نزد خداوند بیشتر خواهد بود

 • كئله شين:
  ۰۴:۱۱:۴۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  ئه وانه ى دلسؤزن بؤ نيشتمانى خؤيان ده بئ رئزيان لئ بگردرئت هيوادارم نمونه ى وه ك به رئز ره خشا زؤر بن.

 • :
  ۰۹:۲۱:۳۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  من برای خیری که با صحبت یک نفر ساخت مدرسه را متوقف و با صحبتهای نفر دیگر آنرا ادامه می دهد متاسفم چون در دین مبین اسلام خیر به کسی گفته می شه که این دست از دست دیگر در انجام امر خیر آگاه نشود نه اینکه در بوق و کرنا کند مراسم بگیرد که ای مردم من دارم به شما نیکی می کنم خدا هدایتت کند ای مسلمان. من خیری رو می شناسم مدرسه را کامل ساخت ولی فقط اسمش بود و کسی تصویرش را ندید.

 • امین:
  ۰۰:۲۷:۲۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  ماموستا خدا خیرت دهد و آقای رخشا درود بر شما

 • دوست:
  ۰۲:۱۳:۵۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  حاج ماموستا ثابت کردی اگر ریش سفید و بزرگی تو شهرمانده باشد تنها شمایی ممنون اجرت با خداوند بزرگ از شنوپرس و آقای رخشا هم سپاسگذاریم

 • آزا:
  ۰۱:۴۷:۴۶ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  خدا خیرت دهد ماموستا اما خدا اصلاحت کند آقای ابراهیم نژاد ! گیرم واقعا این مشکل وجود داشته و خدایی نکرده کسی با آقای رخشا نامهربانی داشته است و ایشان با شما تماس گرفته شما به جای اینکه سعی در آرام کردن آقای رخشا داشته باشید آتیش بیار محرکه شدید و خبر به این بدی رو رسانه ای کردید خواهشا از سایتتون برای تسویه حساب با آقای فرماندار استفاده نکنید اگه مشکل دارید برید و مرد و مردونه به خود ایشون بگید . هر چند آقای فرماندار انسان بزرگی هستند و هیچ موقع چنین حرفی نمی زنند.آقای رخشا دوستتان داریم و از این که به فکر بچه های ما هستید بی نهایت متشکریم

 • :
  ۱۰:۳۵:۲۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  فرماندارازاین حرف هازیادمیزندالبته کمی خودخواهانه تصمیم میگیردوحرف میزندسه دلیل موجه دارم.1-یه باردرساختمان فرمانداری به ریش سفیدمان که مورد اعتمادروستا بودحرف ناپسندی زدوباعث آزارایشان وجمعی شد2-درمعاوضه ی ریاست آموزش وپرورش،شغل گرانقدرمعلمی رو که ازپست استانداری هم بالاتراست کم ارزش بیان فرمودند3-درموردخیرهم که چه حرفی زده همه درجریانید.درکل ایراددرسخنرانیهایش بسیارزیاداست به عنوان فرماندار.

 • روشن بین:
  ۱۲:۲۷:۱۰ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  من هم بنوبه خود از حاچ ماموستا خاتمی امام جمعه محترم بخاطر وساطت در این امر مهم سپاسگزارم.دوستان عزیز لطفا در راستای تشویق خیرین و نیکو کاران پیام بگذارند. نیت افراد به خودشان مربوط است .مهم کار خیریست که انجام میکیرد.انشاءالله هر روز بر تعداد خیرین شهرمان افزوده شود.

 • همشهری:
  ۱۴:۳۲:۲۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

  من از آقای خاتمی تقاضا دارم برای اثبات اینکه قشر ماموستا ( روحانی ) نیز به امر خیر خواهانه اهمیت میدهند . مدرسه ای بنام جامعه روحانیت اشنویه در یک منطقه فقیر نشین از جمله سلیم آباد - سید آباد بسازند چون خوشبختانه امروزه تمام ماموستا ها از لحاظ مسکن - مغازه - شغل دوم - باغ و باغات و .... تامین هستند .هرچند که وارد شده به حریم خصوصی مردم خلاف شرع و قانون است . اگر لازم میبینن لیست اموال و دارایی چندین تن را برای اطلاع دوستان به شرط به اشتراک گذاشتن روی سایت اعلام کنم.

 • امین:
  ۰۱:۴۶:۱۱ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵

  حاجی ماموستا جان دست شما درد نکند خدا خیرت دهد لطفا خیرین بیشتر را جذب کن

 • دلسوز:
  ۰۱:۴۸:۵۵ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵

  در حالی که امروزه کسی به فکر مردم نیست باز خدا را شکر که امام جمعه دلسوزی داریم

 • :
  ۰۹:۲۰:۱۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۶

  متاسفانه خیلی .... ضعیفی داریم.کسی که بدون سابقه ی هیچ گونه مسیولیت اجرایی ... شود همین است.ایشون ابزار دست بقیه هستن متاسفانه ,از خودشان هیچی ندارند.کردهای بسیار قوی تری بودند که ... شوند....اما....

 • طاهر:
  ۰۰:۱۱:۴۳ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

  دوستان عزیز ، به نظر من رسانه وظیفه انتقال مطالب رو به عهده داره ، اینکه میگید چرا شنو پرس این خبر را رسانه ای کرده به نظرم دیدگاه درستی نیست.رسانه وظیفه اطلاع رسانی درست رو به عهده داره ، تصمیم گیری با مخاطبین هستش. همینکه نظر شما را که در انتقاد از مدیریت سایت بیان شده انتشار دادن ، خودش جای خوشحالی داشت برای من.


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد