جمعه ، ۱۳۹۹/۰۱/۲۲

بازدید مهندس كشاورز معاون وزیر/ بذر منطقه نامرغوب می باشد

روز دوشنبه مورخه 94/3/25 مهندس کشاورز به همراه هیت همراه از مزارع کشاورزی (گندم ) شهرستان اشنویه بازدید نمودند :
	بازدید مهندس كشاورز معاون وزیر/ بذر منطقه نامرغوب می باشد


 به گزارش شنوپرس معاون وزیر جهاد کشاورزی در بازدیدی سرزده از مزارع گندم اشنویه بازدید بعمل آوردند .

مهندس کشاورز معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت روز دوشنبه مورخه 94/3/25 به همراه مهندس اسفندیاری پور مشاور وزیر و مجری طرح گندم،  مهندس خاکسار مدیر کل دفتر امور غلات و محصولات اساسی،  مهندس اسمعیل کریم زاده ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی،  دکتر نجفیان ریاست موسسه اصلاح و تهیه نهال و بذر و جمعی از مدیران جهاد کشاورزی از شرکت خوشه طلای اشنویه تولید و فرآوری بذور گندم و مزارع گندم بازدید نمودند.

مهندس کشاورز در گفتگویی که با شنوپرس داشت : یکی از اهدف حضور در شهرستان اشنویه را بازدید از مزارع کشاورزی و گفتگو با کشاورزان در رابطه با مشکلاتی که دارند و همچنین شرکت هایی که تولید بذر را می کنند، عنوان داشتند .

مهندس کشاورز افزودند : از دیگر اهداف ما این است ، که درجریان مشکلات کشاورزان باشیم و اگر بتوانیم به آنها در زمینه رفع مشکلات کمک نماییم  معاون وزیرجهاد کشاورزی با اشاره با نامرغوب بودن بذر گندم منطقه اظهار داشت : بذری که حالا مشاهده می نماییم در شآن این پتانسیل نمی باشد ، چون منطقه بسیار خوب با خاک زراعی خوبی در این شهرستان و جود دارد ، و سعی ما براین خواهد بود، با اصلاح بذر کیفیت گندم منطقه افزایش یابد .


3033
بازدید
2
نظرات
تاریخ ارسال : ۰۹:۲۴:۲۷ _ ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
  • آزا:
    ۱۵:۵۴:۳۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۶

    وقتی آقای معاون وزیر برای گندم (که نان رو ازش تهیه می کنند. )احترام قائل نیست و اونو لگد مال می کنه از بقیه باید چه انتظاری داشت ؟؟؟؟

  • کشاورز:
    ۱۰:۲۶:۳۲ __ ۱۳۹۴/۰۴/۰۵

    پیم وایه جه نابت له نیو شوشه ی دا گه وره بوتی .ادی او بیچاره یه چون بچیته نیو زه وی و چاوی لی بکات . ادی اوانه ی زه وی آو ده ده ن وه نیوی نا که ون . سمپاش وه نیوی نا که وه .هه ر پیت خوش بووه شه کریک بتوینیه وه . نه ت زانی چی بلی . با دوستانی نماینده ی وه نیو نه که وتبان .


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد