جمعه ، ۱۳۹۹/۰۱/۲۲

کشاورزان از طریق مراجع قضایی پیگیر مطالبات خود باشند

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی از طرف جهاد کشاورزی اشنویه مراسمی با حضور فرماندار، مسئولین و کشاورزان برگزار شد :
کشاورزان از طریق مراجع قضایی پیگیر مطالبات خود باشند


به گزارش شنوپرس در پنجمین روز از هفته جهاد کشاورزی مراسمی در گرامیداشت این هفته در اداره ارشاد اسلامی اشنویه برگزار گردید .

سید انورحسینی مدیریت جهاد کشاورزی اشنویه ضمن تبریک این هفته برجهادگران و کشاورزان نوید روزهای خوشی برای کشاورزان منطقه را داد .

حسینی با بیان اینکه برآورد کارشناسان جهاد کشاورزی نشان میدهد، امسال بیش از 100هزار تن سیب از باغات شهرستان اشنویه برداشت می شود، از کشاورزان درخواست نمود؛ با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی خصوصا" در امر کشاورزی با کارشناسان مشاوره و انجام فعالیتهای آنها با نظارت مهندسین کشاورزی انجام پذیرد. 

رئیس جهاد کشاورزی اشنویه همچنین از افزایش سطح تولید غلات در اشنویه خبر داد و گفت: با توجه به بارش های خوبی که بهار امسال در اشنویه وجود داشت تولید غلات مخصوصاً در مزارع دیمی شهرستان با افزایش 20 درصدی مواجه خواهیم شد .

اسعد خضری نیز ضمن تبریک هفته جهاد سازندگی به کشاورزان توصیه نمود ، درکنار کشاورزی از فراگیری صنعت هم غافل نشوند .

فرماندار افزود : از کشاورزان انتظار دارم با استفاده از روشهای بیولوژیکی از آفت ها جلوگیری بعمل آورند؛ و با طبیعت خشن نباشند و کمتر از کودهای شیمیایی استفاده نمایند .

در ادامه مراسم رییس خانه کشاورز حاج عزیز عزیزخانی ضمن تقدیر از بانک کشاورزی به جهت خدماتی که به کشاورزان ارائه میدهد ،با اشاره به خسارات وارد شده به کشاورزان با بارش تگرگ درچند روز گذشته از مسئولین خصوصا" فرماندار درخواست نمود ، که درصدد جبران خسارات به کشاورزان که تنها چشم و امیدشان به محصولات کشاورزی می باشد برآیند .

عزیزخانی با انتقاد از کارخانه های چغندر قند در عدم تعهد به قراردادهایشان با چغندکاران اظهار نمود : امسال از طریق خانه کشاورز تغییراتی در قراردادها بوجود آوردیم ، که اگر کارخانه های چغندر جوابگوی قراردادهای بسته شده نباشند، کشاورزان از طریق مراجع قضایی پیگیر مطالبات خود باشند .

لازم به ذکر می باشد ، درپایان مراسم از طرف مدیریت جهاد کشاورزی اشنویه از تعدادی از کشاورزان نمونه تقدیر بعمل آمد، و از طرف گروه موسیقی نالی 2 قطعه شعر اجراء شد. 


2834
بازدید
2
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۷:۵۹:۵۱ _ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
  • :
    ۰۸:۳۹:۳۸ __ ۱۳۹۴/۰۳/۲۹

    فقط به خوش گذرانیشون هستندوتسکیل جلسات بی موردوبه دردنخور.واقعا"شرم آوراست.

  • :
    ۱۰:۱۸:۰۲ __ ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

    خدایا آخر کی ما جرات داشتیم در یکی از این مراسمات گروهی با کاوپاتول کوردی بیاد و نمایش اجرا کنه دست خوش هزاران بار موفق باشید از تمام مسولان متشکرم


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد