یکشنبه ، ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

خبرفوری/سردار اصلانی: دستگیری عامل اصلی اسیدپاشی بوکان

عامل اصلی اسید پاشی بوکان در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد :
خبرفوری/سردار اصلانی: دستگیری عامل اصلی اسیدپاشی بوکان


به گزارش شنوپرس سه شنبه شب مورخه 94/4/23 مادر و دختری و همچنین دختر جوانی در شهر بوکان مورد اسید پاشی واقع شدند .

دقایقی قبل سردار ناصراصلانی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی طی تماسی که با شنوپرس داشت : خبر از دستگیری عامل اصلی اسید پاشی بوکان در کمتر از 24 ساعت را داد .

سردار اصلانی افزود : عملیات دستگیری عامل اسید پاشی با سرعت عمل پلیس در کمتر از 24 ساعت انجام شد .

لازم به ذکر می باشد ، گزارش تکمیلی حادثه اسید پاشی بوکان متعاقبا" با جزییات در همین سایت اعلام خواهد شد .

(مادر و دختری که شب سه شنبه ساعت ۲۳ در بلوار کردستان مشغول پیاده روی بوده اند مورد حمله افرادی ناشناس قرارگرفته اند و 1 ساعت بعد از آن زن جوان دیگری مورد حمله اسید پاشی قرار گرفت )


2870
بازدید
2
نظرات
تاریخ ارسال : ۰۰:۴۹:۴۸ _ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
  • همشهری:
    ۱۱:۳۴:۵۳ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵

    با سلام خدمت مدیر سایت شنو پرس و تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی که تامین کننده آسایش و امنیت جامعه امروزی ماست . دوستان گرامی زمانی در اوایل انقلاب ناامنی های سیاسی در مناطق کردستان به ویژه و کل ایران حاکم بود و این نامانی باعث رعب و وحشت در بین افراد جامعه و خانوادها شده بود این ناامنی با اعمال قانون جدی و برخورد های قاطع جمع شد . در هر نقطه ای از ایران هر شخص بر اثر مسائل سیاسی و بهم زدن امنیت ملی دستگیر میشد کمترین حکم ابد یا آنچنان حکمی صادر میشد که بعد از آزادی نای صحبت کردن نداشت .ولی امروزه چی ؟ برای خاطیان و افرادی که ناامنی اجتماعی و فرهنگی ایجاد کرده اند چه تصمیمی گرفته میشود. دوستان هر روز ناامنی ها داره بیشتر میشه یک روز آدم ربایی یک روز اسید پاشی ، یک روز تجاوز به حریم شخصی و ..... هزاران موارد .قانون برای شخصی که بخواهد در برابر این ناامنی از خود دفاع کند خیلی سخت و سفت است اما متاسفانه برای مجرم اصلا جدی و قاطع نیست .همین عاملان اسید پاشی و گروگان گیری بعد 5 تا 6 سال دیگه در خیابان های اشنویه و بوکان پرسه خواهند زد و باز در جنایتی دیگر دخیل خواهند بود.

  • شهروند:
    ۱۸:۰۷:۱۲ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵

    بدون شک امروزه نیروی انتظامی با عکس العمل های سریع و مناسبی که انجام میدهد توانسته به درستی در بین احاد مردم جا پیدا کند و مردم امروزه این نیرو را از خودشان میدانند و بهترین عملکرد آنها در آزاد نمودن احمد مجیدی شهروند اشنویه ای در قضیه گروگانگیری و دستگیری اسیدپاشان بوکان است . نیروی انتظامی درود درود


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد