یکشنبه ، ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

جزییات اسید پاشی بوکان در گفتگو با سردار اصلانی

سه شنبه شب مورخه 94/4/23 در شهرستان بوکان 3 زن موردحمله افراد ناشناس( اسیدپاشی) واقع شدند ، که کمتر از 24 ساعت نیروی انتظامی توانست عاملان اسید پاشی را دستگیر نماید :
جزییات اسید پاشی بوکان در گفتگو با سردار اصلانی


سردار ناصراصلانی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی در این رابطه به شنوپرس اظهار داشت : درپی کسب خبری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی برحضور 3 نفر خانم به هویت های مشخص در یکی از مراکز درمانی بوکان به جهت وقوع اسید پاشی ،بلافاصله ماموران در محل حاضر و مشخص شد که یکی ازمراجعه کنندگان به صورت جزیی از ناحیه بازو و 2 نفر دیگر از آنان از قسمت های پشت لباس توسط  فرد یا افراد نامعلوم در یکی از خیابانهای شهرستان مورد اسید پاشی قرار گرفته اند .

سردار اصلانی افزود : با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ،بررسی آن به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس امنیت عمومی انتظامی شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان ادامه داد : ماموران انتظامی شهرستان بوکان با تشکیل اکیپی ویژه و هماهنگی و حضور مقام قضایی پس از شناسایی متهمان ، آنان را در مخفیگاهشان در اطراف بوکان شناسایی و در کمتر از 24 ساعت دستگر و پس از انتقال به مقر پلیس در بازرسی بدنی بعمل آمده از یکی از آنان آلت و ادوات جرم کشف و ظبط شد .

اصلانی با اشاره به اینکه هر 3 نفری که مورد اسید پاشی قرارگرفته اند ، به جهت آسیب های جزیی بلافاصله از مراکز درمانی مرخص شدند ، ادامه داد : در تحقیقات فنی بعمل آمده از متهمان و مواجه حضوری با مصدومان حادثه هر 4 متهم به بزه انتسابی معترف، علت و انگیزه خود را عدم تعادل روحی و روانی به جهت مصرف قرص های روانگر دان اعلام کردند .

فرماننده انتظامی آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد : با تشکیل پرونده مقدماتی متهمان جهت سیر مراحل قانونی بعدی تحویل مقامات قضایی شدند . 

 


4139
بازدید
5
نظرات
تاریخ ارسال : ۱۳:۴۳:۳۰ _ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
 • :
  ۲۰:۲۲:۱۳ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۸

  اخباری مبنی بر ازادی گروگانگیران اشنویه پخش شده که در صورت تایید اقدامات نیروی انتظامی زیر سوال میره باید مردم به فکر مجازات این جانیان باشد در غیر این صورت اینجا میشه محل جولان خلافکاران مسولین قضایی جواب بدن از مدیریت شنوپرس میخایم پیگیری کنید ازادی این جانیان تعرض به حقوق مردمه

 • اشنویه ای:
  ۱۹:۱۱:۴۰ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵

  سردار درود برشرفت ولی وجدانن با اینها چنان برخورد نمایید که درس عبرتی برای دیگر تبهکارانی باشد که چنین افکار پلیدی در سر دارند .

 • باران:
  ۲۱:۴۹:۳۳ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵

  با تقدیر و تشکر از عزیزان انتظامی

 • :
  ۲۱:۵۵:۰۳ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۵

  برخورد قاطع و اشد مجازات را برای عملان اسید پاشی خواستاریم .

 • :
  ۰۲:۴۰:۴۱ __ ۱۳۹۴/۰۴/۲۶

  واقعا باید به نیروی انتظامی و اداره اگاهی و کل نیروهای که امنیت کشور به خصوص اذر بایجان غربی رو بر عهده دارن باید دست مریضا گفت در این چندین هفته های اخیر که جرایم گوناگونی رخ داده در کمترین زمان و بهترین عملکرد رو از خودشان نشان دادن مممنونیم ازتون خسته نباشید


نظر خود را ارسال کنید


نام:
ایمیل:
دیدگاه:
کد امنیتی :


تمامی حقوق این سایت ، متعلق به وب سایت شنو پرس می باشد.
طراحی و برنامه نویسی : سورس کد